top of page

PŘÍMĚSTSKÝ CREATIVE CAMP

PRAHA | BRNO | OSTRAVA | PLZEŇ

Zábavný tábor pro kluky i holky • 6 - 14 let • Po - Pá • červenec - srpen 2024

MÍSTA SE RYCHLE PLNÍ!

REGISTRACE JEN ZA ZÁLOHU 1000 KČ

Přichází tábor pro všechny malé umělce a umělkyně! Ponořte se do světa barev, fantazie a objevte v sobě schopnost kreativní seberealizace. Načerpejte nové poznatky z výtvarné a kreativní tvorby a užijte si zábavný týden plný pohody.

PROGRAM

Hlavní část programu se věnuje kreativní zábavě. Účastníci se mohou těšit na klasické, i netradiční výtvarné metody. V programu je také zahrnuto vytváření užitečných předmětů, nebo tvorba osobního trička. Všechny výtvory zůstanou táborníkům na památku. V táborové hře nechybí ani volejbal, vybíjená, výlety do okolí a další venkovní hry.

Creative Camp

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN?

Creative Camp

CO BUDEME TVOŘIT?

V táborovém programu je připravena olejomalba, zdokonalování kreslení a nové metody tvorby pod vedením zkušených vedoucích.

CENA TÁBORA

Cena tábora = 3690 Kč

 

Cena zahrnuje: výtvarné pomůcky, dopravu, jídlo 3x denně, pitný režim, výchovný i zdravotnický personál a zábavný program

Záloha 1000 Kč na tábor platí do 1.6.2024, kdy proběhne doplacení celé částky.

Tábor je určen pro holky i kluky ve věku 6 až 14 let. Program je upraven tak, aby byl vhodný pro mladší i starší účastníky.

ZÁZEMÍ A STRAVA

Děti každý den přijíždí do areálu školy, kde se odehrává táborový program. V prostoru školy má tábor perfektní zázemí - nechybí třídy pro vnitřní aktivity, toalety a venkovní prostory pro pořádání her. Během dne je zajištěn pitný režim, teplý oběd z restaurace a 2 svačiny.

REGISTRACE + DALŠÍ INFO:

bottom of page